letiště praha

Letištní informace – nonstop provoz

tel.: +420 220 111 888

Dálková autobusová doprava LEO Express EASY + Airport Express

Dálková autobusová doprava LEO Express EASY + Airport Express

leo

Autobusem LEO Express Easy na letiště

Cestujte z jižních Čech plně klimatizovanými autobusy LEO Express Easy, jež vás dopraví k návaznému spoji Airport express jedoucí na letiště Václava Havla Praha.
Pohodlné cestování z Českého Krumlova, Českých Budějovic, Veselí nad Lužnicí a Tábora s dostatečným prostorem, vč. příjemného palubního personálu,  občerstvení, WiFi zdarma a toalety na palubě. LEO Express Easy  staví v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky Airport express.
S LEO Express Easy můžete dále cestovat i do Krakova, Užhorodu a Mukačeva.

leo

Autobusová linka AE jezdí denně v pravidelném intervalu 30 minut. Ve směru na Letiště Václava Havla Praha lze tento spoj využít od 6:30 do 22:00 hodin, v opačném směru pak od 5:30 do 21:00 hodin.

Na linku jsou nasazovány výhradně nízkopodlažní autobusy zajišťující snadný nástup a dostatečný prostor pro uložení zavazadel.

CESTUJTE ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

  • Děti 6 – do 15 let :  50% sleva na jízdenku  (30 Kč)
  • Děti do 6 let:   zdarma
  • Cena LEO Express: 50Kč za jednu jízdu. (Běžná cena: 60Kč za jednu jízdu.)

Podmínka slevy: Zvýhodněnou jízdenku je možné zakoupit pouze s nákupem jízdenky na LEO Express nebo přímo na palubě vlaků LEO Express.

PRODEJ JÍZDENEK

KONTAKT

leo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít